KURUMSAL

BAŞKAN'IN MESAJI

Türkiye’nin geleceği siz gençler merhaba!

Değerli genç arkadaşlar, gelecek sizsiniz. Türkiye'nin geleceğinin hangi istikamette yol alacağını siz belirleyeceksiniz. Sizin ne şekilde yetiştiğiniz belirleyecek. Nelerle donandığınız belirleyecek.

Sizin parıldayan gözlerinizde, kendinden emin, kararlı, donanımlı, bir gençliğin yetiştiğini, yetişmekte olduğunu görüyorum. Gözlerinizdeki ışıltı hiç eksik olmasın.

 Değerli genç arkadaşlarım;

Bizler gençlerimize güveniyoruz. Gençlerimizi milli ve manevi değerleri benimsemiş, bilimin üstünlüğünü kabullenen, eleştirel bir düşünme sistemine sahip, üretken, ileri görüşlü, okuyan ve araştıran fertler olarak yetiştirmek hepimize düşen ortak bir görevdir.

Yaptığımız tüm çalışmalarda, önümüze koyduğumuz tüm hedeflerde sizler önceliğimiz oldunuz. Özellikle eğitiminize yönelik birçok projeyi hayata geçirdik. Sultangazi Belediyesi olarak ilçemize kazandığımız yeni eğitim binaları, bilgi evleri, meslek edindirme kursları ve üniversitelerle eğitim hizmeti sunmaya çalıştık. Bunlarla da yetinmeyip, eğitimde fırsat eşitliği sağlamak için Sultangazi Eğitim Destek Akademisi (SEDA) projesini hayata geçirdik.

SEDA projesi kapsamında Sultançiftliği, İsmetpaşa, Esentepe, Uğur Mumcu ve Habipler şubelerinde binlerce genç, uzman eğitim kadrosu ile merkezi sınavlara hazırlanıyor.  8. sınıflar için LGS’ye hazırlık, 12. sınıflar ve mezunlar için YKS’ye hazırlık kurslarımızla değerli Sultangazili öğrencilerimize hizmet vermekteyiz.

Eğitime hizmetimiz bunlarla sınırlı kalmayacak daha iyi olanın peşinde gençlerimizin desteği ile koşmaya devam edeceğiz. Temennim odur ki; gençlerimizin gözlerinde ve yüreklerindeki pırıltılar ülkemiz için hiç sönmesin. Hepinize sevgilerimi sunuyorum...

                                                      

 

  Cahit ALTUNAY / BELEDİYE BAŞKANI


04.08.2018 12:15 834
BEĞEN PAYLAŞ:

DİĞER İÇERİKLER TÜMÜNÜ LİSTELE

COPYRIGHT © 2018 TÜM HAKLARI SULTANGAZİ BELEDİYESİNE AİTTİR.

MOBİL UYGULAMALARIMIZ